ФОП Герус, тротуарна плитка, пінопласт, митно-брокерські послуги у Новограді-Волинському

«НАДІЯ», Банкетний зал у Новограді-Волинському

«НАДІЯ», Банкетний зал у Новограді-Волинському, фото-1

це незмінна якісна кухня, сервіс і атмосфера святковості

Кафе «Надія» - одне з найкращих місць у Новограді-Волинському для проведення банкетів, весіль, веселих сімейних свят, корпоративних вечірок . Причин кілька: відмінна кухня і сервіс, місткі банкетні зали, наявність сцени і залу для танців, зручний під'їзд і паркування.

«НАДІЯ», Банкетний зал у Новограді-Волинському, фото-2

Банкетні зали «Надії» затишні, але просторі. Оздоблення залів виконано в світлих тонах. Сучасні, зручні меблі: на столах - білосніжні скатертини, на стільцях - ошатні чохли. Особливу атмосферу створюють непомітні на перший погляд акценти - невеликий повитий плющем кам'яний грот з фонтанчиком і картини на стінах.

Банкетний зал готовий прийняти до 80 чоловік .

«НАДІЯ», Банкетний зал у Новограді-Волинському, фото-3

В окремому невеликому залі розмістилася респектабельна барна стійка. Сидячи в напівсвітлі за затишним столиком, тут можна відпочити від святкової метушні.

 В меню банкетного залу «Надія» - смакоту європейської та української кухні: фарширована рибка різних видів, традиційні крученики, салати ... Не залишить гостей байдужими і м'ясна нарізка - буженина, ковбаси, язичок ... При цьому ціни цілком демократичні, а крім того, дозволяється приносити свої напої.

«НАДІЯ», Банкетний зал у Новограді-Волинському, фото-4

Замовити банкетний зал у Новограді-Волинському тут можна всього за кілька днів до бенкету - за телефонами 067-502-71-00 Надія Михайлівна.

Кількість банкетних залів 2.

Пропозиції: бізнес-ланчі, проведення банкетів, жива музика, проведення весіль, проведення свят, заходів.