ФОП Герус, тротуарна плитка, пінопласт, митно-брокерські послуги у Новограді-Волинському

Розмитнення транспортних засобів

Розмитнення транспортних засобів. м.Новоград-Волинський вул.Герцена 42. ФОП Герус Василь Володимирович. Тел.+380975333344, +380939035960.

Розмитнення транспортних засобів  , фото-1

Розмитнення авто в Україні в 2019 році сильно змінитися, що буде з евробляхами?

25.11.2018 вступив в силу новий закон №8487 про розмитнення евроблях, він був опублікований в офіційному виданні «Голос УКРАЇНИ», завдяки цьому закону прості українці зможуть розмитнити авто незважаючи на екологічні норми. Також цей закон передбачає в перехідні періоди знижки: в перші 90 днів після вступу в силу цього закону передбачена знижка 50% і в наступні 90 днів - знижка в 25%. Але все ж варто відзначити, що знижка поширюється тільки на один з трьох податків і це акцизний збір. 

Які кроки потрібно зробити, щоб вигідно розмитнити машину в Україні?

Спочатку необхідно придбати машину за кордоном. Цей крок не буде важким. Ціна на авто, які були у вжитку в Європі і в Америці, значно нижче їх ринкової вартості на наших ринках. Наступний крок набагато більш трудомісткий і вимагає специфічних знань, умінь і зв'язків. Це і є розмитнення авто.

Вкрай небажано пробувати зробити це самостійно, так як ви ризикуєте під час заповнення митної декларації вказати недостовірну інформацію або просто, через незнання, чи не вказати правильні дані і тоді ви ризикуєте заплатити великий штраф, в чверть вартості самого ТЗ, а в гіршому випадку, у вас можуть конфіскувати авто.

Найчастіше виникають питання з митною вартістю машини. Якщо ж вам підвищують митну вартість автомобіля, то це пропорційно збільшує суму податків (акциз, мито, ПДВ) і вирішити такі питання зможуть тільки досвідчені митні брокери.

Ми допоможемо Вам розмитнити авто в Новограді-Волинському оперативно і за оптимальною ціною.

Розмитнення транспортних засобів. м.Новоград-Волинський вул.Герцена 42. ФОП Герус Василь Володимирович. Тел.+380975333344, Брокер Олег +380939035960.